close
تبلیغات در اینترنت
چگونه زنان را برای برقراری سکس تشنه کنید+18

آموزش مسایل زناشویی

   بسیاری از زنان همواره خود را برای برقراری رابطه بی میل نشان می دهند و طوری رفتار می کنند که گویا در حال لطف به مرد هستند و برای آنها رابطه جنسی اهمیت چندانی ندارد.این باعث می شود که مردان همواره برای یک شب سکسی مدام التماس کنند و در نهایت هم همه چیز با سرعت پایان پذیرد. اما اینبار با اجرای این دستور العمل در طول هفته زن را براحتی آماده می کنید و وی را چنان دیوانه و تشنه خواهید ساخت که به شما حمله کند!   ما عاشق خوب داریم. عاشق خیلی خوب داریم و عاشق زرنگ! دو گروه اول کسانی هستند…

banner
جستجوگر پیشرفتهتبلیغات
چگونه زنان را برای برقراری سکس تشنه کنید+18

 

 بسیاری از زنان همواره خود را برای برقراری رابطه بی میل نشان می دهند و طوری رفتار می کنند که گویا در حال لطف به مرد هستند و برای آنها رابطه جنسی اهمیت چندانی ندارد.این باعث می شود که مردان همواره برای یک شب سکسی مدام التماس کنند و در نهایت هم همه چیز با سرعت پایان پذیرد. اما اینبار با اجرای این دستور العمل در طول هفته زن را براحتی آماده می کنید و وی را چنان دیوانه و تشنه خواهید ساخت که به شما حمله کند!

 

ما عاشق خوب داریم. عاشق خیلی خوب داریم و عاشق زرنگ! دو گروه اول کسانی هستند که تنور آنها همیشه داغ است و آماده ولی آنها همواره آخر شب بالشت خود را بغل کرده اند و به روز خود می اندیشند! اما عاشقان زرنگ کسانی هستند که تنور را برای لحظاتی روشن می کنند و هدف را می زنند!

در ابتدا بیاموزید که

1-اگر شما دو روز پیش سکس داشته اید و امروز هم س . ک س می خواهید دلیل مهم آن این است که شما ارضا فیزیکی شده اید (دو روز پیش) اما ذهنی ارضا نشده اید!

2- اگر یکبار در هفته از شب تا صبح مشغول فعالیت جنسی باشید و خود را تخلیه کنید بهتر است از اینکه هر شب برای یکبار رابطه داشته باشید.

3- اگر بیاموزید که رفتار جنسی خود را تنظیم کنید و تخلیه درست شوید می توانید روزهای دیگر را به خود برسید و فعالیتهای بدنی و ذهنی خود را داشته باشید و خود را بروز نگه دارید در غیر اینصورت در هر دو روز یکبار مغز شما بطرف سکس خواهد رفت و هزینه های آن. بیاموزید که در زمانی که سالم تخلیه شده باشید می توانید ذهن خود را آماده سازید و بازی نمایید اما در بر عکس این حالت شما همیشه توسط وی حاضر هستید بازی بخورید تا به نوایی برسید!

پس تا اکنون باید به این نتیجه رسیده باشید که بهتر است به جای اینکه مدام در خواست سکس نمایید آن را از ذهن خود بیرون بریزید و خود را برای روز مشخص آماده سازید. در این مدت براحتی به بازی خود ادامه دهید .

روز اول - بوسه و تمام !

امروز شما وی را برای چندین بار در زمانهای مناسب می بوسید. طوری وی را ببوسید که انگار فردایی وجود ندارد! به آرامی و موقرانه لبهایتان را بروی لبهای وی بگذارید و آن را نگه دارید . سعی نکنید محکم بوسه بگیرید اما در نظر داشته باشید که حتما لبهای وی را در اختیار خود داشته باشید.

در زمانیکه حس کردید خسته شده وی را به آرامی در کنار خود بنشانید و شانه های وی را ماساژ دهید. بعد نگاهی مستقیم در چشمانش بکنید ولی لام تا کام حرف نزنید! سکوت شما باعث تاثیر عمیقی می گردد. این نگاهها هم برای تازه عروسها و هم برای زنانی که مدتهاست از ازدواج آنها می گذرد یک تاثیر دارد آنهم اینکه " زنان را در رویای خود بدنبال نخود لوبیا خواهد فرستاد "!

روز دوم - بوسه و رابطه

امروز همان کار دیروز را انجام می دهید با این فرق که یکم ادویه آن را بیشتر می کنید! باز هم بوسه و اینبار یک ذره طولانیتر ! بوسه باعث خواهد شد که تمام تنش مور مور شود و بوسه های طولانی باعث خواهد شد که احساس کند می خواهد یونیزه شود و در شما فرو رود! یه توصیه به پسرهایی که تازه برای اولین بار می خواهد دوست دخترشان را ببوسند و نمی دانند که چه کنند! هرگز بوسه طولانی نگیرید! بسیار کوتاه و فقط بوسه ای سریع از لبان وی! مسئله بالا در مورد شما صدق نمی کند.بگذارید که اینقدر سریع باشد که اصلا نفهمد چه گذشت! تاثیرش را خواهید دید!

زنان دوست دارند که به حرفهای آنها گوش بدهید. می دانم که چقدر خسته کننده است اما به هر حال! زنان خود نیز می دانند که حرف زدنن انها چقدر می تواند همانند یک شکنجه باشد و برای همین وقتی می بینند که شما گوش می دهید بسیار خرسند خواهند شد. برای همین از وی سوالی بپرسید و ولش کنید برای خودش یک ساعت حرف بزند و پس از آن دوباره سوال دیگر را در ادامه این موضوع بپرسید و باز ولش کنید نیم ساعت در توضیح آن حرف بزند. هدف از این قسمت القا این حس است که وی برای شما مهم است

روز سوم - بوسه و تماس با سینه ها !

بوسه همچنان شاه کلید ماجرای ماست.بخاطر بسپارید که قرار است وی را تشنه کنید ، نه اینکه وی را تحریک کنید.پس از بوسیدن لاله های گوش و یا زیر گلو و امثالهم خود داری کنید! اینبار وی را ببوسید . ترجیحا در آشپزخانه و در شرایطی که وی در حالت ایستاده باشد . وی را بغل کنید و وزن وی را بروی پاهای خود بیاندازید و لبهای وی را ببوسید. در حالیکه دست چپ شما و پاها ی شما وزن وی را بروی خود تحمل می کند با دست راست به آرامی سینه های وی را از روی لباس بفشارید.اگر می دانید که وی از فشار دادن سر سینه های خود حس خوبی پیدا می کند با انگشت آنها را بفشارید و تمام.امروز اصلا یک قدم دیگر پیش نروید!

روز چهارم - بوسه و تماس تلفنی

امروز در کنار بوسه ای که صبح از وی گرفته اید باید از سر کار به وی زنگ بزنید و به وی بگویید که نمی توانیید از فکر کردن به وی دست بردارید و مدام با اینکه سر کار هستید ناچارید که حواس خود را که معطوف وی شده پرت کنید و آن را به کار اختصاص دهید! به وی بگویید که مدام در ذهنتان لحظات زیبایی که شما وی را در آغوش گرفته اید در ذهنتان نقش میبندد و اینکه شبهایی که با وی رابطه دارید چقدر برایتان جذاب است و از وی تشکر کنید که چنین شبهایی را برایتان می آفریند! به وی بگویید که دلتان برایش تنگ شده و منتظر هستید که هرچه سریعتر به خانه برگریدید و وی را در آغوش بگیرید.

به خانه که رسیدید هیچ کار عجیبی که حتی نزدیک به سکس باشد هم انجام نمی دهید. فقط بوسه های ساده و شام دلپذیری را که وی برای شا ترتیب داده میل می کنید! با هم حرف می زنید و بعد از آنهم می خوابید . یادتان باشد که زیاد در تخت شوخی نکنید و سریعا بخوابید .! انر»ی خود را حفظ کنید چون فردا روز بزرگی برای شما خواهد بود.وی به اندازه کافی دیوانه سکس شده و مدام از خود می پرسد که جریان چیست! وی میبیند که علاوه بر چیزهایی که شما می گویید چیزی عایدش نمی گردد! تا حدی ممکن است که نگران شود که شما عمیقا از وی راضی نیستید.!

روز پنجم - Thats it

امروز روز ی است که شما پرنده خود را شکار می کنید. وی را می بوسید و تمام کارهایی را که قبلا انجام داده اید انجام می دهید..موزیک مناسب خود را می گذارید حمام می روید و حوله خود را بدوش می اندازید و از شورت های اسلیپ استفاده می کنید.چراغهای آباژور را روشن می کنید و با وی اندکی میرقصید و به آرامی گوشه ای می نشینید و خود را خشک می کنید.لیوان شربتی را برای خود و وی آماده می کنیدو آن را سرو می کنید تلفن را هم از پریز می کشید!

در اینجا تنها کاری که می کنید این است که از لیوان شربتتان لذت میبرید و به آرامی به حرکاتش خیره می گردید. مطمئن باشید تا چند دقیقه دیگر وی برای سکس به شما حمله خواهد کرد و تمام بدنتان را چنگ خواهد زد و لبانتان را گاز خواهد گرفت!

منبع


:: امتیاز: نتیجه : 3 امتیاز توسط 42 نفر مجموع امتیاز : 154

:: بازدید : 10480
:: ارسال شده در: خانواده , بعد از ازدواج و زناشویی ,
:: مطالب مرتبط: آیا شما واقعا عاشقید ؟20 راه برای تشخیص عشق واقعی و حقیقی , اگر فرزند زیبا می خواهید بخوانید , مطالبی که درباره رابطه جنسی مقعدی باید بدانیم , هفت خواسته ای که زنها از شوهران دارند , 9 راه برای اینکه بفهمید مردی عاشق شماست , در مورد اعمال شب زفاف توضیح دهید؟ من خیلی استرس دارم , برای بهبود روابط جنسی ، فیلم های پورنو ببینیم یا نه؟ , دانستنی های جالب رابطه جنسی , یک هفته مانده به زایمان چکار کنیم؟! , بهداشت قاعدگی ، عادت ماهانه ( پریود ) در دختران , تعیین جنسیت جنین با این مواد غذایی , نکات کاربردی در رابطه با مسائل جنسی همسران , ۱۰ علت تنفر خانمها از آقایان , کجی آلت تناسلی در مردان , نقش لباس زیر در تحریک جنسی ,
:: برچسب‌ها: چگونه زنان را برای برقراری سکس تشنه کنید , برقراری سکس , سکس , sex , +18 , برقراری رابطه , رابطه جنسی , روابط جنسی , شب سکسی , س . ک س , ارضا , فعالیت جنسی , درخواست سکس , بوسه , ازدواج , بوسه و رابطه , بوسه و تماس با سینه ها , بازی با سینه , فشار دادن سر سینه های خود , دیوانه سکس ,
نویسنده
نویسنده : نازبانو
تاریخ : [سه شنبه 02 دي 1393 ] [ 23:52]
تاریخ
ارسال نظر برای این مطلبنظرات برای این پست غیر فعال میباشد .

آخرین مطالب ارسالی
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
آمار مطالب آمار مطالب
کل مطالب کل مطالب : 80
کل نظرات کل نظرات : 25
آمار کاربران آمار کاربران
افراد آنلاین افراد آنلاین : 1
تعداد اعضا تعداد اعضا : 4

کاربران آنلاین کاربران آنلاین

آمار بازدید آمار بازدید
بازدید امروز بازدید امروز : 113
باردید دیروز باردید دیروز : 1,049
ورودی امروز گوگل ورودی امروز گوگل : 0
ورودی گوگل دیروز ورودی گوگل دیروز : 2
بازدید هفته بازدید هفته : 1,385
بازدید ماه بازدید ماه : 5,305
بازدید سال بازدید سال : 16,424
بازدید کلی بازدید کلی : 523,295

اطلاعات شما اطلاعات شما
آِ ی پیآِ ی پی : 54.198.92.22
مرورگر مرورگر :
سیستم عامل سیستم عامل :
RSS

Powered By
Rozblog.Com
Translate : RojPix.ir